Surfboard to jednokołowa, samobalansująca deskorolka elektryczna sygnowana marką Kawasaki. Sterowanie, podobnie jak w innych pojazdach samobalansujących, odbywa się za pomocą intuicyjnego przenoszenia ciężaru ciała, bez potrzeby korzystania z pilota, co znacznie zwiększa przyjemność z jazdy.

Deskorolka jest wyposażona w jedno podwójne koło 6.5" co pozwala na jazdę również po lekko nierównym terenie, w tym po ubitej ziemi i trawie, jak i bezproblemowe przejeżdzanie przez niewielkie wzniesienia typowe dla przejść dla pieszych (co nie jest możliwe np. na popularnych hoverboardach).

Pojazd rozwija maksymalną prędkość ok. 18 km/h, a jego konstrukcja pozwala na jazdę slalomem ("falą"), również z częścią koła oderwaną od ziemi. Odczucia z jazdy niektórym kojarzą się z jazdą na desce snowboardowej.

Realny zasięg w warunkach miejskich (z obciążeniem ok. 60kg) to 14-15km, mimo powielanych w Internecie informacji o zasięgu do 20km (zarówno dystrybutor, sprzedawcy jak i różne serwisy deklarują tą wartość mimo, że każdy kto miał styczność z pudełkiem i instrukcją obsługi wie, że deklarowana tam wartość to 16km).

Jest to jedyny jednokołowy pojazd elektryczny dostępny w szerokiej dystrybucji internetowej w Polsce. (Poza Polską występuje również w niebieskiej kolorystyce pod nazwą "Halo Board".) Typowa cena to 1699 złotych, ale nietrudno kupić egzemplarze powystawowe, testowe lub ze zwrotów z pełną gwarancją nawet kilkaset złotych taniej.

Ze względu na konstrukcję i właściwości można ją określić jako mniejszą, budżetową alternatywę do deski Onewheel od Future Motion, której zakup w Polsce to wydatek 4,5 tys. zł (Onewheel Pint, o deklarowanym zasięgu trochę mniejszym od Surfboard) lub 9 tys. złotych (Onewheel+ XR, o deklarowanym zasięgu powyżej 20km).

Chcesz wypróbować Kawasaki Surfboard w Warszawie przed zakupem? Nauczymy Cię na niej jeździć, a następnie wypożyczymy Ci ją na tydzień, abyś sam mógł się przekonać w terenie czy jest ona pojazdem odpowiednim dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i zarezerwować termin.

Chciałbyś wypróbować inne pojazdy elektryczne? Wypożyczamy również monocykle elektryczne i e-hulajnogi.


Kontakt

Chcesz dokonać wstępnej rezerwacji terminu nauki i wypożyczenia? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

kontakt@eGO.waw.pl
796 413 704 (wyślij SMS-a o treści "eGO"; oddzwonimy)