Monocykl elektryczny to samobalansujące jeżdżące koło, które doskonale sprawdza się jako praktyczny środek transportu w warunkach miejskich, ale sprawia też mnóstwo frajdy i może być wykorzystywane rekreacyjnie, np. do weekendowych wypadów do lasu. Wyobraź sobie, że płyniesz przez miasto jak na fali lub suniesz jak po stoku, bez żadnego wysiłku i zapominasz że w ogóle korzystasz z jakiegoś urządzenia. Właśnie takie uczucie towarzyszy jeździe na monocyklu elektrycznym. Równocześnie niesamowite i zaskakująco naturalne. (Namiastką tego uczucia są wrażenia towarzyszące korzystaniu z dwukołowych pojazdów samobalansujących, np. popularnych wśród dzieci hoverboardów, popularnie określanych jako "deskorolki elektryczne" czy niesławnego Segway HT.)

Najważniejsze jest to, że monocykl elektryczny pozwala szybko, sprawnie i pewnie dotrzeć bezpośrednio do celu, niezależnie od pogody (również zimą i w deszczu), bez korków, parkowania i zastanawiania się ile tym razem zajmie Ci dojazd. Codzienna podróż przez miasto zamiast uciążliwą koniecznością może być przyjemnością, a cena podstawowego modelu z dobrym wyposażeniem, z 2-letnią gwarancją od polskiego sprzedawcy, jest zbliżona do wydatków na komunikację miejską w ciągu 2 lat. Doskonale sprawdza się również w połączeniu z metrem czy pociągiem. Jeśli dojeżdzasz spod Warszawy samochodem, możesz go zostawić na obrzeżach, a przez miasto poruszać się na monocyklu.

Jako jedyni w Warszawie wypożyczamy monocykle elektryczne z których możesz korzystać tak jak chcesz, z nauką jazdy w cenie wypożyczenia. Nasze szkolenia prowadzimy na monocyklu Ninebot One E+ z terenową oponą i również ten model wypożyczamy, abyś mógł przetesować monocykl na mieście. Posiadamy również dwa inne modele, które możesz przetestować po przejechaniu pierwszych 100km na E+.

Zapraszamy na darmową naukę jazdy na monocyklu elektrycznym w dwie sierpniowe środy: 21.08 i 28.08, w godz. 16.30-19.30 (szkolenie dla jednej osoby trwa ok. 1.5h). Nie jesteś pewien czy to pojazd dla Ciebie lub chcesz po prostu szybko i skutecznie opanować jazdę na tym urządzeniu bez kupowania własnego egzemplarza tylko do nauki? Zapraszamy. Do końca wakacji bez zobowiązań.

Lokalizacja: park Górczewska, okolice WAT lub park Sowińskiego (do uzgodnienia). Zapisy mailowo lub https://m.me/eGOwarszawa.

(W związku z urlopem, na wszystkie wiadomości odpowiemy dopiero 19.08.)

Testowaliśmy różne kategorie pojazdów elektrycznych i doskonale zdajemy sobie sprawę, że mimo wielu zalet, monocykle nie są idealnym rozwiązaniem dla każdego. Mimo, że jako wypożyczalnia skupiami się wyłącznie na pojazdach samobalansujących, chętnie rozmawiamy z naszymi klientami o wadach i zaletach różnych rodzajów małych pojazdów elektrycznych. Pomożemy podjąć Ci świadomą decyzję o tym, który sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku. Nie prowadzimy sprzedaży, więc możesz być pewny, że otrzymasz bezstronną i rzetelną informację o każdym pojeździe.

Również tylko u nas masz możliwość wypróbowania Kawasaki Surfboard, jednokołowej samobalansującej deskorolki, która jest jedynym jednokołowym urządzeniem dostępnym w Polsce w stałej, szerokiej dystrybucji. Oceń sam czy zgodnie z zapewnieniami dystrybutora i serwisów internetowych dostarcza ona nie tylko świetną zabawę, ale jest również praktycznym środkiem transportu.


Kontakt

Chcesz dokonać rezerwacji terminu nauki i wypożyczenia? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.
Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej.

kontakt@eGO.waw.pl
796 413 704 (wyślij SMS-a o treści "eGO"; oddzwonimy)