Uwielbiasz off-road i zastanawiasz się które koło z amortyzacją jest najlepsze? Czy King Song S18 (KS-S18) ma lepsze właściwości jezdne od inMotion V11, które rekompensują mniejszą baterię? Albo czy nowe koło Gotwaya z zawieszeniem (data premiery jeszcze nieznana) tzn. 20" Gotway EX jest lepszym wyborem w teren? A może jednak "zwykły" Monster 22" (100V, 1845Wh) oferuje lepszy stosunek możliwości do ceny? Czy warto zmieniać MSX, MSP lub Monstera V3 na monocykl z zawieszeniem?

Jeśli chciałbyś przetestować te nowe koła w terenie przed wydaniem 10 tys. zł, przyjmujemy rezerwacje na jazdy testowe w Warszawie i okolicach (Las Bemowski, Bielański, Kabacki oraz Puszcza Kampinowska) na dystansie 30-50km w czasie których będziesz mógł przetestować zarówno S18 jak i V11, a być może również Monstera. Rezerwacje są niezobowiązujące do momentu dostępności tych kół na jazdy testowe, ale pierwszeństwo na każdy termin będzie ustalane na podstawie kolejności zgłoszeń. Nie zwlekaj i powiedz nam o swoim zainteresowaniu jak najwcześniej.

Jesteś zainteresowany innym kołem, np. Veteran Sherman? Daj nam znać że chciałbyś je przetestować a być może wprowadzimy je do naszej oferty.


Kontakt

Więcej informacji o wypożyczalni znajdziesz na stronie głównej.

kontakt@eGO.waw.pl
796 413 704 (wyślij SMS-a o treści "eGO"; oddzwonimy)

Are you living in Warsaw, Poland, but can't speak Polish? Would you like to test drive King Song S18, inMotion V11, Gotway EX or Monster? No problem! We can speak English, so feel free to call us or send us an email.